COMPETITIE UITSLAGEN

Op deze pagina vindt je de uitslagen en programma van de competitie.

Scroll naar beneden voor de laatste uitslagen.
  

2018-2019

De thuiswedstrijden van de MLBB Hoofdklassen Kader (Maasoever 1) en Libre (Maasoever 2), en KNBB Libre C2A worden op biljart 2 gespeeld.

https://www.knbb-venlo-eo.nl/#   tabblad competitie

Wedstrijdprogramma- en Teamsamenstelling MLBB

Uitslagen en standen MLBB

http://www.biljartpoint.nl/index.php?district=17

 

Donderdag 11 april

Start bandstootcompetitie (zie betreffend tabblad)

Woensdag 10 april

(MLBB) Libertin 2 - Maasoever 1    4-2 (laatste competitiewedstrijd)

Maandag 8 april

(MLBB) De Tram 3 - Maasoever 2   5-1 (laatste competitiewedstrijd)

Zondag 7 april

Dames Libre 2e klas

Os Kruuspunt - Maasoever   4-2

Maasoever - Os Kruuspunt   2-4

Woensdag 3 april

(MLBB) Maasoever 1 - Die Drie 1    4-2

Maandag 1 april

(MLBB) Maasoever 2 - Libertin 3   5-1

Woensdag 27 maart

(MLBB) Maasoever 1  vrij

Maandag 25 maart

(MLBB) Maasoever 2  vrij

De Sevewaeg - Maasoever C3   2-5 (laatste competitiewedstrijd)

Vrijdag 22 maart

Maasoever C4/1 - 't Klötske   9-0 (laatste competitiewedstrijd)

Maasoever C4/2 - BBC '65   2-7 (laatste competitiewedstrijd)

Donderdag 21 maart

Maasoever C2 - De Pruuvers   5-2 (laatste competitiewedstrijd)

Woensdag 20 maart

(MLBB) Maasoever 1 - Libertin 1    4-2

Maandag 18 maart

(MLBB) Maasoever 2 - De Tram 2   0-6

Maasoever C3 - Tegelen   2-5

Vrijdag 15 maart

KOT - Maasoever C4/1   6-3 

't Klötske - Maasoever C4/2   0-9

Donderdag 14 maart

(MLBB) De Tram 4 - Maasoever 2   2-4

BBC '65 - Maasoever C2   7-0

Woensdag 13 maart

(MLBB) Boekoel 2 - Maasoever 1    0-6

Maandag 11 maart

GOB - Maasoever C3   5-2

Woensdag 27 februari

(MLBB) Maasoever 1 - Boekoel 1    4-2

Maandag 25 februari

(MLBB) Maasoever 2 - ONA 1   0-6

Vrijdag 22 februari

Maasoever C4/1 - 't Töpke   2-7 

Maasoever C4/2 - KOT   4-5

Donderdag 21 februari

Maasoever C2 - De Vonkel 2   6-1

Woensdag 20 februari

(MLBB) Maasoever 1 - De Tram 1    5-1

Maandag 18 februari

(MLBB) Maasoever 2 - Vriendenkring 2   0-6

Maasoever C3 - 't Kapelleke   2-5

Vrijdag 15 februari

't Klötske - Maasoever C3   2-5

Den Hook 2 - Maasoever C4/1   7-2 

't Töpke - Maasoever C4/2   5-4

Donderdag 14 februari

't Töpke - Maasoever C2   2-5

Woensdag 13 februari

(MLBB) Joppe 1 - Maasoever 1    2-4

Maandag 11 februari

(MLBB) BDL 2 - Maasoever 2   4-2 

Vrijdag 8 februari

Maasoever C4/1 - BC Vors   2-7 

Maasoever C4/2 - 't Pleintje   7-2

Donderdag 7 februari

Maasoever C2 - Den Hook   4-3

Woensdag 6 februari

(MLBB) Maasoever 1 - Vriendenkring 1    2-4

Maandag 4 februari

(MLBB) Maasoever 2 - Nunhem 1   3-3

Maasoever C3 - VOP/DHW   5-2

Vrijdag 1 februari

't Pleintje - Maasoever C4/1   2-7 

Den Hook 2 - Maasoever C4/2   2-7

Donderdag 31 januari

't Klötske - Maasoever C2   2-5

Woensdag 30 januari

(MLBB) 't Stift 1 - Maasoever 1    2-4

De Berckt - Maasoever C3   3-4

Dinsdag 29 januari

(MLBB) Die Drie 2 - Maasoever 2    6-0

Donderdag 24 januari

Maasoever C2 - De Sevewaeg   2-5

Maasoever C4/1 - Maasoever C4/2   2-7  

Woensdag 23 januari

(MLBB) Maasoever 1 - Boekoel 1   (naar 27 feb.)

Maandag 21 januari

(MLBB) Maasoever 2 - ONA 1   (naar 25 feb.)

Maasoever C3 - De Berckt   5-2  

Vrijdag 18 januari

De Picardie - Maasoever C4/1   2-7 

BC Vors - Maasoever C4/2   2-7

Donderdag 17 januari

De Vonkel 1 - Maasoever C2   2-5

Woensdag 16 januari

(MLBB) R'mond/OVU - Maasoever 1    2-4

Dinsdag 15 januari

(MLBB) Monfort 1 - Maasoever 2    4-2

Maandag 14 januari

VOP/DHW - Maasoever C3   3-4

Vrijdag 11 januari

Maasoever C4/1 - Den Hook 1   2-7 

Maasoever C4/2 - De Picardie   7-2

Donderdag 10 januari

Maasoever C2 - Amorti 1   4-3

Woensdag 9 januari

(MLBB) Maasoever 1 - BDL 1   4-2

Maandag 7 januari

(MLBB) Maasoever 2 - Centrum Nederweert 1   4-2

Maasoever C3 - 't Klötske   4-3

Vrijdag 4 januari

Inaborg - Maasoever C4/1   2-7 

Den Hook 1 - Maasoever C4/2   5-4

Donderdag 3 januari

SSV - Maasoever C2   7-0

van 24 december t/m 2 januari kerstvakantie

Prettige feestdagen en een voorspoedig 2019!

Vrijdag 21 december

't Klötske - Maasoever C4/1   5-4 

BBC '65 - Maasoever C4/2   5-4

Donderdag 20 december

Maasoever C2 - De Jordaan 1   5-2

Woensdag 19 december

(MLBB) Die Drie 1 - Maasoever 1    2-4

Dinsdag 18 december

(MLBB) Libertin 3 - Maasoever 2    2-4

Maandag 17 december

't Kapelleke - Maasoever C3   2-5

Vrijdag 14 december

Maasoever C4/1 - BBC '65   1-8 

Maasoever C4/2 - Inaborg   0-9

Donderdag 13 december

De Pruuvers - Maasoever C2   4-3

Woensdag 12 december

(MLBB) Libertin 1 - Maasoever 1    2-4

Dinsdag 11 december

(MLBB) De Tram 2 - Maasoever 2    3-3

Maandag 10 december

Maasoever C3 - GOB   4-3

Vrijdag 7 december

Maasoever C4/1 + Maasoever C4/2   vrij, herziening

Donderdag 6 december

Maasoever C2   vrij, herziening

Woensdag 5 december

(MLBB) Maasoever 1 - Boekoel 2    4-2

Maandag 3 december

(MLBB) Maasoever 2 - De Tram 4    6-0

Maasoever C3   vrij, herziening

Vrijdag 30 november

Maasoever C4/1 - KOT   7-2

Maasoever C4/2 - 't Klötske   5-4

Donderdag 29 november

Maasoever C2 - BBC '65   0-7

Woensdag 28 november

(MLBB) De Tram 1 - Maasoever 1    1-5

Dinsdag 27 november

(MLBB) De Vriendenkring 2 - Maasoever 2    4-2

Maandag 26 november

BC Tegelen - Maasoever C3    0-7

Vrijdag 23 november

't Töpke - Maasoever C4/1   9-0

KOT - Maasoever C4/2   2-7

Donderdag 22 november

De Vonkel 2 - Maasoever C2   2-5

Woensdag 21 november

(MLBB) Maasoever 1 - Joppe 1   4-2

Maandag 19 november

(MLBB) Maasoever 2 - BDL 2   2-4

Maasoever C3 - De Sevewaeg   5-2

Vrijdag 16 november

Maasoever C4/1 - Den Hook 2   5-4

Maasoever C4/2 - 't Töpke   2-7

Donderdag 15 november

Maasoever C2 - 't Töpke   3-4

Woensdag 14 november

(MLBB) Vriendenkring 1 - Maasoever 1   6-0

Dinsdag 13 november

(MLBB) Nunhem 1 - Maasoever 2   6-0

Maandag 12 november

Maasoever C3 - De Jordaan   3-4

Vrijdag 9 november

BC Vôrs - Maasoever C4/1   9-0

't Pleintje - Maasoever C4/2   2-7

Donderdag 8 november

Den Hook - Maasoever C2   4-3

Woensdag 7 november

(MLBB) Maasoever 1   vrij

Maandag 5 november

't Töpke - Maasoever C3   3-4

(MLBB) Maasoever 2   vrij

Vrijdag 2 november

Maasoever C4/1 - 't Pleintje   4-5

Maasoever C4/2 - Den Hook 2   0-9

Donderdag 1 november

Maasoever C2 - 't Klötske   5-2

KOT - Maasoever C3   7-0

Woensdag 31 oktober

(MLBB) Maasoever 1 -  't Stift 1   4-2

Maandag 29 oktober

(MLBB) Maasoever 2 - Die Drie    0-6

Vrijdag 26 oktober

Maasoever C4/1 - Maasoever C4/2   7-2

Donderdag 25 oktober

De Sevewaeg - Maasoever C2   2-5

Woensdag 24 oktober

(MLBB) Boekoel 1 - Maasoever 1   0-6

Maandag 22 oktober

(MLBB) ONA 1 - Maasoever 2    4-2

De Pruuvers - Maasoever C3   2-5

Vrijdag 19 oktober

Maasoever C4/1 - De Picardie   3-6

Maasoever C4/2 - BC Vôrs   0-9

Donderdag 18 oktober

Maasoever C2 - De Vonkel 1   2-5

Woensdag 17 oktober

(MLBB) Maasoever 1 - R'mond/OVU 1   6-0

Maandag 15 oktober

(MLBB) Maasoever 2 - Montfort 1    2-5

Maasoever C3 - Os Kruuspunt   5-2 

Vrijdag 12 oktober

Den Hook 1 - Maasoever C4/1   7-2

De Picardie - Maasoever C4/2   7-2

Woensdag 10 oktober

(MLBB) BDL 1 - Maasoever 1   4-2

Dinsdag 9 oktober

Amorti 1 - Maasoever C2   7-0

Maandag 8 oktober

(MLBB) Centr. N'derweert - Maasoever 2    4-2

De Peel - Maasoever C3  5-2

Vrijdag 5 oktober

Maasoever C4/1 - Inaborg  7-2

Maasoever C4/2 - Den Hook 1  7-2

Donderdag 4 oktober

Maasoever C2 - SSV  0-7

Woensdag 3 oktober

(MLBB) Maasoever 1 - Libertin 2  4-2

Maandag 1 oktober

(MLBB) Maasoever 2 - De Tram 3   1-5

SSV - Maasoever C3  2-5

Vrijdag 28 september

BBC `65 - Maasoever C4/1   5-4

Inaborg - Maasoever C4/2   5-4

Donderdag 27 september

De Jordaan 1 - Maasoever C2   7-0

Maandag 24 september

Inaborg - Maasoever C3   5-2

 Vrijdag 21 september

Maasoever C4/1 - 't Klötske  5-4

Maasoever C4/2 - BBC '65  7-2

Donderdag 20 september

Maasoever C2 - De Pruuvers  0-7

Maandag 17 september

Maasoever C3 - Maasbree 1  5-2

Vrijdag 14 september

KOT - Maasoever C4/1  4,5 - 4,5

't Klötske - Maasoever C4/2  0-9

Donderdag 13 september

BBC '65 - Maasoever C2  5-2

Woensdag 12 september

ODS - Maasoever C3  2-5

 

 

 

 

2017-2018

Alle competitiewedstrijden van seizoen 17-18 zijn gespeeld.

MLBB Kader Hoofdklasse: 5e plaats van 13 teams;

MLBB Drieband Hoofdklasse: 7e plaats van 11 teams;

MLBB Libre Hoofdklasse: 11e van 12 teams

MLBB Libre 1e klasse D: 6e van 11 teams;

KNBB Libre klasse C3: 10e van 18 teams;

KNBB Drieband klasse B2: 9e van 9 teams;

KNBB Libre klasse C4: team 1 werd 6e en team 2 werd 11e van 13 teams;

KNBB Damesteams: 2e van 2 teams.

 

 

2016-2017

Alle competitiewedstrijden van seizoen 16-17 zijn gespeeld.

MLBB Kader Hoofdklasse: 6e plaats van 14 teams;

MLBB Drieband Hoofdklasse: 5e plaats van 11 teams;

MLBB Libre 1e klasse A: 12e van 12 teams;

KNBB Libre klasse C2A: 6e van 12 teams;

KNBB Drieband klasse B2: 10e van 10 teams;

KNBB Libre klasse C4: team 1 werd 6e en team 2 werd 11e van 13 teams.

 

 

2015-2016

C2B districtskampioen

 

Verslag Gewestelijke Teamfinale C2 :

Zaterdag 21 mei heeft het C2B team van de Maasoever deelgenomen aan het gewestelijk kampioenschap.

Resultaat; een vierde (laatste) plaats.

Teleurgesteld. Nee, we waren gewoon niet goed genoeg.

 

Maasoever - Merpati 0-6

Dré stond er goed voor, maar werd uiteindelijk toch nog verrast door Eric (23 beurten).

Cor kwam handen tekort aan de 14 jarige Xavier (Limburgs kampioen jeugd 2014) en moest met nog 5 caramboles te gaan buigen.

Geert ging furieus van start tegen Etoes, maar raakte in een diep dal, waaruit hij niet meer terug kon komen.

 

BC 28 – De Maasoever 4-2

Dré ging opnieuw degelijk en voortvarend van start en had met 89-91 nog alle kansen Helaas een slotserie van 20 nekte hem (slechts 20 beurten).

Geert wist ditmaal tegen Dimitri wel de concentratie te behouden, maar verliest ongelukkig toch nog met nog 3 caramboles te gaan in 23 beurten (2.478 ).

Mart speelt in zijn eerste partij tegen Kevin formidabel en geeft hem geen kans. (2.307).

 

BC Keer – De Maasoever 4-2

Dit werd in de laatste ronde de sleutelpartij van het toernooi.

Alle drie tegenstanders konden nog kampioen worden en waren afhankelijk van het resultaat van de Maasoever. Reuze spannend dus, helaas niet voor ons.

Dré gaat ditmaal iets minder van start tegen Jean maar declasseert hem daarna volledig. In 21 beurten (5.285).

Cor speelt onder leiding van Jean Bessems, tegen Paul, alias Minister van Defensie, een niet te winnen partij. In slechts 20 beurten kansloos ten onder.

Mart belust op een tweede winstpartij kon het tegen Raymond niet meer waarmaken. Helaas.

 

De hoogste serie van de dag kwam op naam van Dre met 36.

 

Al met al kunnen we terugzien op een mooie biljart dag en vertrouwen tanken voor het volgende seizoen.

 

Met dank aan; Cetin die ons de gehele dag heeft bijgestaan en als arbiter zijn steentje heeft bijgedragen.

Ook dank aan Yvonne Coumans, voor de perfecte leiding, de familie Cox en het district; arbiters en competitie-leiding.

Helaas was bij enkele spelers de accu leeg, om het verdriet te gaan beklinken. Bij succes had dit wellicht een ander vervolg gekregen.

 

 

 

2014-2015

Het kaderteam 14-15. Foto: Jan Rosmulder (de Biljartballen)

 

Kader: 1e plaats van 13 teams in Nationale Kadercompetitie Zuid Nederland 14-15

4e plaats halve finale kadercompetitie Zuid Nederland 14-15

B1: 11e plaats van 14 teams in de distritscompetitie 14-15

C2B: 4e plaats van 14 teams in districtscompetitie 14-15

C2C: 1e plaats van 14 teams in de districtscompetitie 14-15

1e plaats op de gewestelijke teamfinale 14-15

11e plaats op de Landsfinale teams (NK) 14-15

C3/1: 17e plaats van 17 teams in de districtscompetitie 14-15

C3/2: 5e plaats van 17 teams in de districtscompetitie 14-15

Damesteam: 3e plaats van 3 teams districtscompetitie 14-15

 

Het C2C team (ontbrekend: Ferry Janssens) Foto: www.debiljartballen.nl

 

C2 team 11de op NK in Nieuwegein

Op kermiszondag 28 juni reisde een delegatie van BV de Maasoever af naar het NK in Nieuwegein. De afvaardiging bestond uit Alex Geene, Mart van Knippenberg en Twan Kerkhoffs als spelers; verder als schrijver/supporter Peter Claessen, Çetin Kosar en Velas. Voor nodige mentale suppoost zorgden Mart's ega Katrin en John Timmermans die ook acte de présence gaven in het sportcentrum aldaar. De enigen die een partij wisten te winnen waren teamleider Alex en Twan. Het gehele team proficiat gewenst met het behalen van de 11e plaats op deze dag afzien (bloedheet en drukkend).

 

 

Poule 2

B.v. De Maasoever

De Plas

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

A. Geene

95

95

34

2,79

2

W.W. van der Weijden

95

88

34

2,58

0

M. van Knippenberg

65

56

26

2,15

0

W.B. Vork

85

85

26

3,26

2

A. Kerkhoffs

56

56

19

2,94

2

G. Kalshoven

70

47

19

2,47

0

 

Totaal aantal partijpunten

4

 

Totaal aantal partijpunten

2

Wedstrijdpunten

2

Wedstrijdpunten

0

B.v. De Maasoever

Ons Tehuis

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

A. Geene

95

30

22

1,36

0

B. van Eldik

80

80

22

3,63

2

M. van Knippenberg

65

54

32

1,68

0

K. Verwoert

80

80

32

2,50

2

A. Kerkhoffs

56

55

23

2,39

0

D. van Eldik

80

80

23

3,47

2

 

Totaal aantal partijpunten

0

 

Totaal aantal partijpunten

6

Wedstrijdpunten

0

Wedstrijdpunten

2

B.v. De Maasoever

't Centrum '47

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

Naam

te maken

gemaakt

brt.

moy.

P.P.

A. Geene

95

75

27

2,77

0

H. Olde Klieverink

100

100

27

3,70

2

M. van Knippenberg

65

58

44

1,31

0

F. Koehorst

75

75

44

1,70

2

A. Kerkhoffs

56

26

22

1,18

0

H. Zekhuis

50

50

22

2,27

2

 

Totaal aantal partijpunten

0

 

Totaal aantal partijpunten

6

Wedstrijdpunten

0

Wedstrijdpunten

2

EINDSTAND POULE 2

   

W.P.

P.P.

%

District

Regio

1

Ons Tehuis

6

14

93,13%

Betuwe-Veenendaal

MIDDEN

2

't Centrum '47

4

12

92,30%

Twente

NOORD

3

B.v. De Maasoever

2

4

77,93%

Venlo En Omstreken

ZUID

4

De Plas

0

6

85,20%

Veen- En Rijnstreek

WEST

1

Sombroek Langedijk

Den Haag

WEST

2

Onder Ons '67

Duinstreek

WEST

3

Ons Tehuis

Betuwe-Veenendaal

MIDDEN

4

De Kroon

Den Haag

WEST

5

't Centrum '47

Twente

NOORD

6

B.v. De Vierlinden

Delta Zuidwest

ZUID

7

B.B.B.

Oss

MIDDEN

8

Jan Wiemers

Friesland

NOORD

9

Onder Ons

Oss

MIDDEN

10

Martin

Doetinchem En Omstreken

NOORD

11

B.v. De Maasoever

Venlo En Omstreken

ZUID

12

't Trefpunt

Eem- En Flevoland

MIDDEN

13

De Vosjes

West Brabant

ZUID

14

De Plas

Veen- En Rijnstreek

WEST

15

Klavertje Vier

Maastricht En Omstreken

ZUID

16

Biljartschool Davids

Doetinchem En Omstreken

NOORD

 

 

 

 

Alle wedstrijden beginnen normaal gesproken om 19:30 uur.

Neem gerust eens een kijkje tijdens de wedstrijden bij café de Maasoever in Kessel.

Nieuwe leden zijn altijd welkom, ook dames.